Зустріч з посадовцями МЗС України, Грузії та Молдови

23 Серпня 2017

23 серпня представники платформ громадянського суспільства – УС ПГС та УНП ФГС СхП – зустрілися з посадовцями МЗС України, Грузії та Молдови. Зустріч відбувалася в рамках консультацій у тристоронньому форматі Україна – Молдова – Грузія з питань підготовки до 5-го Саміту Східного Партнерства.

Обговорювали ідеї щодо посилення співпраці між трьома країнами в контексті реалізації Угоди про асоціацію та ПВЗВТ, а також в рамках ініціативи Східного Партнерства. Молдовські та грузинські посадовці поділилися досвідом своїх країн щодо співпраці з громадянським суспільством в контексті євроінтеграції та своїми баченнями можливостей обміну кращими практиками співпраці органів влади і громадянського суспільства в цій сфері. Також обговорювали попередні спільні позиції до Саміту Східного Партнерства, що відбудеться в листопаді 2017 р., а також можливість ухвалення інших спільних декларацій та проведення майбутніх спільних зустрічей.

Серед запрошених іноземних гостей у зустрічі, зокрема, взяли участь Державний міністр Грузії з питань європейської та євроатлантичної інтеграції В.Долідзе, заступник Міністра закордонних справ Грузії В.Махароблішвілі, заступник Міністра закордонних справ та європейської інтеграції Молдови Д.Морарь, Посли Грузії і Молдови в Україні.