Зустріч з Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич

23 Листопада 2017

23 листопада відбулася зустріч Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич та посадовців міністерства з представниками УС ПГС та громадського сектору – головою УС ПГС З.Міщук, координатором Робочої групи 6 «Наука та технології, інформаційне суспільство, освіта, навчання та молодь, культура і спорт» УС ПГС І.Кульчицьким, членом РГ6 від ГО «Unia Scientifica» Ю.Безвершенко, представником ГО «Гумбольдт-клуб» О.Антонюк та координатором проектів Європейської програмної ініціативи Міжнародного фонду Відродження О.Квашук.

У ході зустрічі міністру та її колегам була представлена діяльність Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та результати засідання ПГС, яке відбулося 15 листопада 2017 р. в м.Києві. Зокрема, учасники від УС ПГС та Робочої групи 6 розповіли про рекомендації виконавчим структурам України та ЄС щодо виконання Угоди про асоціацію, а також представили доповідь Платформи стосовно імплементації євроінтеграційних реформ у сфері науки і технологій, підготовлену громадськими експертами.

Учасники зустрічі обговорили можливості співпраці між Міністерством освіти і науки України та представленим в УС ПГС громадянським суспільством, а також торкнулися питання більш широкого використання можливостей розвитку співпраці з ЄС у програмі Горизонт 2020 та інтеграції України у Європейський дослідницький простір.

За підсумками дискусії домовилися про участь експертів РГ 6 УС ПГС в доопрацюванні Оперативного плану першочергових заходів з реформування вітчизняної науки.