Запрошуємо приєднуватися до Асамблеї Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС

3 Березня 2017

23 березня 2017 року у Києві відбудеться Асамблея Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС).

Якщо ви представляєте організацію, що займається аналітичною, адвокаційною чи інформаційно-просвітницькою роботою, що стосується реформ відповідно до Угоди про асоціацію, є два приводи взяти участь у цьому заході:

По-перше, це можливість долучитися до мережі, що об’єднує організації однодумців, адже Платформа громадянського суспільства Україна-ЄС – це двосторонній орган громадянського суспільства, який створений відповідно до Угоди про асоціацію і на який покладено функцію громадського контролю за виконанням Угоди. З української сторони роботу платформи структуровано в рамках 6 тематичних робочих груп та за трьома секторами (громадські об’єднання, профспілки та організації роботодавців). В планах Платформи на цей рік – підготовка комплексного аналізу виконання Угоди про асоціацію, а також аналітичних документів за окремими сферами Угоди, дискусійні, адвокаційні та інформаційно-просвітницькі заходи, спрямовані на просування євроінтеграційних реформ. Ми прагнемо посилити Платформу громадськими організаціями, що мають експертизу щодо виконання Угоди про асоціацію і зацікавлені у спільній адвокації своїх напрацювань. Асамблея УС ПГС – найпростіший спосіб приєднатися до цього об’єднання, адже відібрані учасники автоматично стають членами профільних Робочих груп (для подання заявки на участь в Асамблеї необхідно до 5 березня заповнити реєстраційну форму – див. лінк нижче).

По-друге, очікуємо цікаву дискусію щодо викликів та пріоритетів виконання Угоди про асоціацію в цілому та окремих сферах, а також щодо підвищення ефективності участі громадянського суспільства в євроінтеграційних реформах, за участю членів УС ПГС та її робочих груп, а також представників Уряду та Парламенту України, Представництва ЄС в Україні та інших ключових стейкхолдерів євроінтеграційного процесу. Старі та новоприєднані члени УС ПГС також обговорять питання внутрішньої роботи Платформи (поточну діяльність, плани та організаційні питання).

Захід проводиться в рамках проекту “Громадська синергія”, який фінансується ЄС та виконується “Міжнародним фондом Відродження”.

Додаткова інформація про УС ПГС, Асамблею та реєстрацію на заході доступна за посиланням – http://eu-ua-csp.civic-synergy.org.ua/uk/vidkryto-reiestratsiiu-uchasnykiv-asamb/