Заключна конференція проекту «Аналіз практик участі організацій МСБ у переговорному процесі з органами влади при формуванні політики регулювання соціально-трудової сфери»

30 Листопада 2017

Мале і середнє підприємництво сприяє створенню нових робочих місць, стимулює розвиток конкурентоспроможності та інноваційного потенціалу економіки. Частка малого та середнього бізнесу в економіці України становить 99,9%. На сферу МСБ припадає 79% зайнятого населення. Саме малий та середній бізнес визначає темпи економічного зростання, структуру і якість внутрішнього валового продукту. Основна його функція, яка є надзвичайно важливою – створення робочих місць. Враховуючи роль МСБ в розвитку економіки, важливість зменшення безробіття в країні, органи влади мають забезпечувати взаємодію, в першу чергу, з представниками МСБ при прийнятті рішень в сфері соціально-трудових відносин.

Громадська організація «Центр соціальної безпеки та регіональних ініціатив» запрошує до участі у заключній конференції-презентації результатів проекту «Аналіз практик участі організацій малого та середнього бізнесу у переговорному процесі з органами влади при формуванні політики регулювання соціально-трудової сфери».

Заключна конференція проекту має на меті представити результати дослідження у сфері регулювання взаємодії МСБ та органів влади, зокрема, теоретичні аспекти та практика залучення МСБ до переговорного процесу, переваги та недоліки (виклики) наявного правового регулювання процесу комунікації, рекомендації підвищення інституційної спроможності МСБ.

Захід відбудеться в четвер, 30 листопада 2017 року, з 12.15 до 13.45, у медіа-центрі Київського прес-клубу,за адресою: м.Київ, Хрещатик 27А (2-й поверх).

Реєстрація учасників з 12.00.

Для підтвердження участі, будь ласка, до 10.00 год. 30 листопада 2017 р. зареєструйтесь за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1xBRhUA1TGfTlfBEyvaWttrMhaKL5InkFThMOGAeiiL8/edit. або направте на електронну адресу: socialsecurity@ukr.net листа про підтвердження Вашої участі, вказавши назву організації, прізвище та ім’я представника.


Проект реалізується за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту “Громадська синергія” під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства.

З будь-якими питаннями або коментарями звертайтеся, будь ласка, до координатора заходу Вікторії Хомрач за електронною адресою: socialsecurity@ukr.net.