Результати спільного засідання РГ6 УС ПГС та РГ4 УНП

16 Квітня 2018

16 квітня 2018 року відбулося спільне засідання Робочої групи 6 «Наука та технології, інформаційне суспільство, освіта, навчання та молодь, культура і спорт» Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Робочої групи 4 «Контакти між людьми» Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства.

Темою спільного обговорення стали питання культури. У засіданні, окрім членів робочих груп обох Платформ, взяли участь представники Міністерства культури України та Українського культурного фонду, а також інших інституцій, що займаються питаннями сфери культури. Говорили про плани євроінтеграційних заходів Міністерства культури України та перспективи розвитку діяльності Українського культурного фонду, інституційні та інші виклики, що створюють перешкоди в реалізації окремих ініціатив, а також про потенціал співпраці з громадянським суспільством. Дискусія також стосувалася питань збереження об’єктів культурної спадщини, їх оцифрування, освітніх програм у сфері культури.

Ознайомитися з Протоколом засідання.


Засідання відбулось за підтримки проекту «Громадська синергія», що фінансується Європейським Союзом і Міжнародним фондом «Відродження» і виконується Європейською програмною ініціативою Міжнародного фонду «Відродження».