В Україні запустили онлайн-платформу для консультацій з питань впровадження європейських стандартів технічного регулювання

19 Грудня 2017

Сіверський інститут регіональних досліджень запустив веб-сторінку, де всі бажаючі можуть отримати експертну онлайн-консультацію з різних аспектів технічного регулювання відповідно до вимог Поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС. Консультації надаються для секторів аграрної та харчової промисловості, а також туризму.

Поставити запитання експертам та організаторам можна за цим посиланням: https://institute.sivertraining.org.ua/consult. Відповідь на запитання буде надіслана за вказаними контактами, а також опублікована на сайті проекту.

Онлайн-платформу створено в рамках проекту «Посилення участі громадськості в реалізації вимог ЄС щодо технічного регулювання». Консультації надаються представникам профільних асоціацій малого та середнього бізнесу, експертним НУО та урядовим структурам з метою підвищення їх обізнаності, компетентності та координованості дій у впровадженні європейських правил та механізмів технічного регулювання в Україні.


Проект «Посилення участі громадськості в реалізації вимог ЄС щодо технічного регулювання» реалізується Сіверським інститутом регіональних досліджень під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проекту «Громадська синергія».