РОБОЧА ГРУПА 1 «Політичний діалог, зовнішня та безпекова політика»
- Томенчук Ростислав, Український інститут міжнародної політики, Координатор РГ 1
- Алтухов Вадим, Донецька обласна громадська організація Народний контроль
- Антошин Вадим, Громадська організація «Єдиний Чернігів»
- Баклаженко Вікторія, Лабораторія законодавчих ініціатив
- Барбелюк Світлана, БО “Благодійний фонд “Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва”
- Беліцер Наталія, Інститут демократії імені Пилипа Орлика
- Бобиренко Віктор, Громадська організація “Бюро аналізу політики”
- Бойчун Олег, МГО «Міжнародна академія козацтва»
- Бут Юрій, Всеукраїнська громадська організація «Комітет виборців України»
- Євдокимова Алла, Центр прав людини «Древо життя»
- Зарембо Катерина, Інститут світової політики
- Захарова Олена, Міжнародна громадська організація «Міжнародний центр перспективних досліджень»
- Касянчук Сергій, Представництво Світового Конґресу Українців
- Кирпотіна Ніна, Організація Українських Націоналістів (ОУН)
- Кокошинський Олег, Громадська Ліга України-НАТО
- Корявец Максим, Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень
- Кулініч Володимир, Українське Юридичне Товариство
- Купрій Володимир, Творчий центр ТЦК
- Куцевол Анатолій, Всеукраїнське Об’єднання “Платформа Громадянських Ініціатив”
- Максак Геннадій, Рада зовнішньої політики «Українська призма»
- Мігунов Павло, Громадська організація «Варта закону»
- Москалу Віолета, Global Ukraine Foundation
- Прокопенко Андрій, ГО «Східноукраїнський центр громадських ініціатив»
- Свідерська Наталія, ГО “Всеукраїнська Демократична дія”
- Сірик Владислав, Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Фундація Регіональних Ініціатив”
- Стельмах Володимир, Благодійна організація «Фонд допомоги громадянам України «Разом за справу»
- Сушко Олександр, Інститут Євро-Атлантичного співробітництва
- Тищенко Юлія, УНЦПД
- Тютюнник Іван, Громадська організація «Україна-мати рідна моя»
- Чепець Володимир, Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська солідарність»
- Шевченко Леся, Фундація «Відкрите суспільство»
- Щекодіна Олена, Громадська організація «Бахмутська фортеця»
Організації-учасниці з правом дорадчого голосу:
33. Третьякова Галина, Асоціація “Українська федерація убезпечення”
РОБОЧА ГРУПА 2 «Свобода, юстиція, права людини»
- Олексюк Лілія, Всеукраїнська Асоціація «Інформаційна безпека та інформаційні технології», Координатор РГ 2
- Вітвіцький Дмитро, Регіональний громадський благодійний фонд “Право і демократія”
- Гагіна Оксана, Громадська організація “ІТ Альянс”
- Герасимчук Тетяна, МГО «Фонд співробітництва та ініціатив»
- Гунько Леонід, Громадська організація Асоціація «Справедливість Закону»
- Дроботун Віталій, Громадська організація “Правозахисна організація “Права людини”
- Закревська Світлана, Альянс за громадянські права
- Заливна Лариса, Луганська обласна громадська правозахисна жіноча організація «Чайка»
- Зенченко Олександр, Спілка об’єднань громадян «Демократична Київщина»
- Калмиков Тарас, Інститут прикладних гуманітарних досліджень
- Краснобокий Геннадій, Всеукраїнська Громадська Організація «Спілка Громадських Організацій України «Народна Рада»
- Крупник Андрій, Всеукраїнська громадська організація «Асоціація сприяння самоорганізації населення»
- Крюкова Аліна, ЧМГО «Чугуївська правозахисна група»
- Кузьменко Єлизавета, Всеукраїнська благодійна організація «Точка опори»
- Кузьо Мар’яна, Європа без бар’єрів
- Кулаков Андрій, ГО «Інтерньюз-Україна»
- Лось Ірина, Громадська організація «НЦДСПР «Відкриті двері»
- Медвідь Ігор, HPLGBT
- Міський Вадим, ГО “Лабораторія демократичних трансформацій”
- Мушак Наталія, Українська Асоціація Європейського права
- Орел Ігор, ГО «Вибір»
- Петриченко Петро, Всеукраїнська громадська організація «Громадська Палата України»
- Хачатрян Ліліт, Всеукраїнська громадська організація «Форум народів України»
- Юрченко Юрій, Всеукраїнська професійна спілка «Футбол України»
- Яцков Микола, Карпатська агенція прав людини «Вестед»
РОБОЧА ГРУПА 3 «Економічна співпраця, зона вільної торгівлі, транскордонне співробітництво»
- Тимошенко Тетяна, Всеукраїнська федерація роботодавців у сфері туризму України, Координатор РГ3
- Акуленко Любов, ГО «Український центр європейської політики»
- Балан Наталія, Всеукраїнське об’єднання роботодавців у сфері телекомунікацій та інформаційних технологій
- Барбелюк Андрій, ГО «Агромегаполіс»
- Бородачова Наталія, Всеукраїнська федерація споживачів «ПУЛЬС»
- Бородіна Олена, Громадська спілка «Українська мережа сільського розвитку»
- Вайдич Андрій, ГС «Асоціація медичних клінік європейського сервісу в Україні»
- Васильківська Тетяна, ГО «Всеукраїнське Братство Бджолярів України»
- Вдовенко Юрій, Центр транскордонного співробітництва
- Вуйцик Ігор, ГО «Львівська Аграрна палата»
- Гаращенко Наталія, ГО «Клуб економістів»
- Германюк Наталія, Громадська організація протидії корупції «Майдан-Захід»
- Гостєва Наталя, Конфедерація роботодавців України
- Гривко Сергій, Чернігівська міська громадська організація «Добровольці»
- Грига Юлія, ГО «Філософія Серця»
- Джабраілов Руслан, Міжнародна громадська організація «Регіональний центр транскордонного співробітництва Єврорегіон «Дністер»
- Длігач Андрій, Громадянська Платформа Нова Країна
- Єрьоменко Олена, ГО «Бізнес-Союз «Порада»
- Жугаєвич Ярема, Профспілка авіабудівників України
- Ілларіонов Олександр, Асоціація вчених – внутрішньо переміщених осіб
- Іллічов Руслан, Федерація роботодавців України
- Замора Оксана, ГО «Рада молодих вчених»
- Кабаков Юрій, Громадська спілка «Українська асоціація досконалості та якості»
- Караван Ніна, Професійна спілка працівників молодіжних житлових комплексів та комітетів місцевого самоврядування України
- Клименко Петро, ГО «Спадщина предків»
- Кравець Геннадій, Міжнародна спілка МКП «Нові Ринки»
- Красіцька Оксана, Громадська спілка “Фонд підтримки реформ в Україні”
- Ковалко Наталія, Український союз промисловців і підприємців
- Козловська Марина, Громадська спілка «Інноваційна Орхуська мережа територіальних громад України та міста Києва»
- Коссе Ірина, Інститут економічних досліджень та політичних консультацій
- Кравчук Інна, ГО «Рада підприємців Одеси»
- Кушнір Таміла, Науково-дослідний Центр «Економічні проблеми розвитку підприємництва в Україні» Харківського державного університет харчування та торгівлі
- Лесько Віталій, ГО «Ротарі клуб м.Рівне»
- Линник Світлана, Київська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України»
- Луговець Валерій, Асоціація транспортно-експедиторських і логістичних організацій України «Укрзовніштранс»
- Манжелій Андрій, Всеукраїнське об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця»
- Москвін Сергій, Громадська спілка «Українське об’єднання ринків капіталу»
- Назарова Людмила, Щасливий світ молоді
- Нестеров-Сурменко Олександр, ГО «Вправі»
- Павловський Ярослав, Інститут інформаційного суспільства
- Прозоров Юрій, ГО «Українське товариство фінансових аналітиків»
- Репко Марія, ГО «Центр економічної стратегії»
- Рожанковський Максим, Всеукраїнське об’єднання обласних організацій роботодавців в сфері будівництва, проектування та архітектури
- Сергієнко Владислав, Запорізька обласна аграрна палата Всеукраїнської громадської організації «Аграрна палата України»
- Сердюк Віктор, ВБО «Рада захисту прав та безпеки пацієнтів»
- Скульбеда Андрій, Об’єднання організацій роботодавців України
- Старікова Лариса, ГО “Аналітичний центр АСУ”
- Счастлівцева Ганна, Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Небайдужі»
- Трипольська Ольга, Українська Асоціація Інвестиційного Бізнесу (УАІБ)
- Федорович Оксана, ГО «Агентство з розвитку приватної ініціативи»
- Цехмейструк Володимир, Профспілка працівників автомобільного та сільськогосподарського машинобудування України
- Чабак Людмила, Cіверський інститут регіональних досліджень
- Чепіжко Олена, Федерація роботодавців автомобільної галузі України
- Черніков Денис, Фонд «Східна Європа»
- Чижиков Геннадій, Торгово-промислова палата України
- Чумак Олександр, Харківська обласна громадська організація «Асоціація приватних роботодавців»
- Шморгун Леонід, ВГО «Перша Всеукраїнська дорадча служба»
- Хауляк Ярослав, ГО “Центр громадської адвокатури”
- Цанько Іван, ГО «Провідна Рада»
Організації-учасниці з правом дорадчого голосу:
- Веремійчик Георгій, Національний екологічний центр України
- Остапчук Оксана, Асоціація «Український логістичний альянс»
- Кріводонов Сергій, ГО «Українська Пест Контроль Асоціація»
РОБОЧА ГРУПА 4 «Зайнятість, соціальна політика, рівні можливості та здоров’я»
- Андреєв Василь, Профспілка працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України, Координатор РГ4
- Бабич Віталій, Українська професійна спілка працівників річкового транспорту
- Башкірєва Галина, Профспілка працівників соціальної сфери України
- Беренда Наталья, Благодійна організація «Волонтер Ярмолинеччини»
- Білуха Юрій, Уквуглепрофспілка
- В’язовченко Анатолій, Національна професійна спілка арбітражних керуючих
- Верник Олег, Всеукраїнська незалежна профспілка «Захист праці»
- Внучко Світлана, Всеукраїнська професійна спілка працівників туристичної галузі, санаторно-курортної сфери та готельного господарства
- Волинець Михайло, Конфедерація вільних профспілок України
- Вольф Олександр, Благодійна Організація “Асоціація паліативної та хоспісної допомоги”
- Вопілов Олександр, Профспілка працівників радіоелектроніки та машинобудування України
- Гаєва Тетяна, Всеукраїнська професійна спілка «Столиця-Регіони»
- Глоба Данило, Всеукраїнське об’єднання обласних організацій роботодавців підприємств металургійного комплексу «Федерація металургів України»
- Губ’як Людмила, Профспілка працівників геології, геодезії та картографії України
- Давиденко Олександр, Професійна спілка працівників енергетики та електротехнічної промисловості України «Укрелектропрофспілка»
- Дзундза Ростислав, Бюро соціальних та політичних розробок
- Доронюк Тарас, CEDOS
- Дубровський Ігор, Центр соціальної безпеки та регіональних ініціатив
- Жабінець Олександр, Всеукраїнський Альянс Профспілок
- Землянська Наталія, Всеукраїнська профспілка виробничників і підприємців
- Зюзіна Ольга, ГО «Інститут політичних та соціально-економічних досліджень»
- Кабанченко Григорій, Всеукраїнський Конгрес Профспілок
- Камінник Ігор, Всеукраїнський благодійний фонд «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій»
- Карбовська Наталія, Міжнародний благодійний фонд “Український Жіночий Фонд”
- Катеренюк Михайло, Профспілка працівників вільного підприємництва України
- Клименко Володимир, Укрнафтогазпрофспілка
- Кляшторний Олексій, Всеукраїнська профспілка «Народна солідарність»
- Коваль Вікторія, «Профспілка працівників охорони здоров’я України»
- Ковеня Максим, Всеукраїнська незалежна профспілка працівників туристичної галузі та сфери обслуговування працюючих в Україні і в різних країнах світу
- Колос Лариса, МГО «Школа рівних можливостей»
- Копнінська-Петриченко Юлія, Всеукраїнська профспілка працівників науки, виробництва та фінансів
- Кривов’язий Степан, Профспілка працівників лісового господарства України
- Кухарчук Ігор, Центр громадської активності «Синергія»
- Лазоренко Олена, ГО “Жіноча Професійна Ліга”
- Левченко Василь, Центральна Рада профспілки «Машприлад» України
- Лібанова Елла, ГО «Український центр соціальних реформ»
- Микитюк Любов, Професійна спілка робітників морського транспорту України
- Оверковський Богдан, Профспілка металургів і гірників України
- Огнівчук Ніна, БФ «Зміцнення громад»
- Орлюк Наталія, Профспілка працівників споживчої кооперації України
- Петраківська Наталія, Конфедерація роботодавців України
- Петров Михайло, Професійна спілка працівників рибного господарства України
- Піжук Юрій, Профспілка працівників державних установ України
- Рєпін Валерій, Харківська обласна організація професійної спілки підприємців
- Семеняка Леся, Атомпрофспілка України
- Семенів Олексій, ГО УНСО
- Симончук Ольга, Відокремлений підрозділ ГО «Всеукраїнська народна колегія людей з обмеженими можливостями «Соціальна солідарність» у Рівненській області
- Скорик Марфа, Благодійна організація «Благодійне товариство «Київський інститут гендерних досліджень»
- Скороход Анатолій, Херсонська міська громадська організація «Громадський соціальний центр м.Херсона»
- Сопелкін Ігор, Профспілка працівників агропромислового комплексу України
- Стадник Володимир, Федерація профсілок працівників малого та середнього підприємництва України
- Тарасенко Олеся, Всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців санаторно-курортних та оздоровчих закладів
- Терес Віктор, Міжнародний благодійний фонд «Добробут громад»
- Третьякова Галина, Українська федерація убезпечення
- Філіпчук Дмитро, ППГЗВУ
- Хмільовський Віктор, Спілка орендарів і підприємців України
- Чистяков Сергей, ГО Резус
- Шилов Василь, Федерація профспілок України
- Якобінчук Василь, Всеукраїнська профспілка працівників-мігрантів в Україні та за її межами
- Яколєва Ольга, ГО “Психологічна служба Євромайдану”
- Ясько Тетяна, Всеукраїнська профспілка працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг
- Профспілка працівників лісових галузей України
РОБОЧА ГРУПА 5 «Енергетика, транспорт, довкілля та зміна клімату»
- Андрусевич Наталія, Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля», Координатор РГ5
- Акімочкін Анатолій, Незалежна профспілка гірників України
- Барулін Федір, ХОГО «Регіональна рада підприємців»
- Букрій Володимир, БФ «Допомога і турбота»
- Булгакова Мар’яна, ЕДЦ “Правова аналітика”
- Вакуленко Володимир, Професійна спілка працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України
- Вронська Ганна, Українська Фундація Сталого Розвитку
- Гінкул Андрій, ГО «Асоціація енергоаудиторів ЖКГ»
- Гліжинський Віталій, Всеукраїнське громадське об’єднання “Інститут “Республіка”
- Годовська Тетяна, ГО «Центр сучасних інновацій»
- Голубовська-Онісімова Ганна, ВЕГО «МАМА-86»
- Драган Наталя, ГО «АРТельнатива»
- Єременко Ілля, Екоклуб
- Заліван Олександр, Харківська обласна громадська організація “РАДА-ПРАВО”
- Капустинський Олексій, Всеукраїнська професійна спілка пілотів
- Козир Володимир, Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників»
- Кравченко Олена, МБО «Екологія – Право – Людина»
- Кріводонов Сергій, ГО «Українська Пест Контроль Асоціація»
- Лебухорська Тетяна, Чернівецька обласна громадська організація “Буковинська агенція регіонального розвитку”
- Ленівський Руслан, Всеукраїнська незалежна профспілка працівників транспорту
- Лимар Алла, Асоціація власників житла «Захисти свій дім»
- Ляхович Мирослав, ЧФ «Захист громадського здоров’я»
- Малькова Тамара, МБО ІЦ “Зелене досьє”
- Мельничук Віктор, Національний екологічний центр України
- Мороз Сергій, Благодійна організація «Оберіг Поділля»
- Овчар Петро, Всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців автомобільного транспорту
- Олена Павленко, DiXi Group
- Омелічкін Сергій, Громадська організація “НОВА Енергія”
- Панасюк Раїса, Вінницька громадська організація молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія»
- Перегон Олег, «Зелений Фронт»
- Потапенко Вячеслав, Інститут зеленої економіки
- Проців Галина, Екологічний клуб «Край»
- Рейніш Леонід, ГО «ВО Активісти Майдану»
- Рубель Олег, Чорноморське відділення УЕАН
- Скиданюк Микола, Молодіжна громадсько-екологічна організація «Наш дім – Манява»
- Сосіпатров Артем, Громадська організація «Товариство учасників руху»
- Федоринчик Сергій, Українська екологічна асоціація «Зелений світ»
- Хмельницький Юрій, Хмельницька асоціація ОСББ
- Царук Олег, ГО «Екологічний клуб Еремурус»
- Чернишова (Токмиленко) Олена, ГО «Міські Реформи»
- Чубик Андрій, Центр глобалістики «Стратегія ХХІ»
Організації-учасниці з правом дорадчого голосу:
- Алтухов Вадим, Донецька обласна Народний контроль
- Коссе Ірина, Інститут економічних досліджень та політичних консультацій
- Кульчицький Іван, ГО «Агенція європейських Інновацій»
- Перебийніс Вадим, Міжнародний центр перспективних досліджень
РОБОЧА ГРУПА 6 «Наука та технології, інформаційне суспільство, освіта, навчання та молодь, культура і спорт»
- Кульчицький Іван, ГО «Агенція Європейських Інновацій», Координатор РГ6
- Андрєєв Микита, ГО «Молодіжна антикорупційна агенція»
- Безвершенко Юлія, ГО «Наукова унія»
- Бережна Світлана, Спілка підприємців Харківської області
- Блиндарук Андрій, Асоціація «Український логістичний альянс»
- Гордійчук Наталія, Дніпропетровська обласна молодіжна громадська організація «Молодіжні ініціативи крокують світом»
- Гранат Авксентій, ГО «Стоп злочин»
- Животовський Олег, НГО «Європейський вибір»
- Колишко Родіон, ГО «Інститут професійних кваліфікацій»
- Костюкевич Руслан, ГО «Регіональний центр євроінтеграційних проектів»
- Кубай Інна, ГО «Квадрівіум»
- Лялюк Наталія, Львівська обласна громадська правозахисна організація «Народна солідарність»
- Малюта-Осаулова Катерина, Профспілка працівників освіти і науки України
- Мельник Лариса, ГО «Хмельницький Майдан»
- Носач Ігор, Міжнародна благодійна організація «Партнерство «Кожній дитині»
- Ночвай Володимир, Громадська спілка «Центр розвитку інновацій (ЦРІ)»
- Нужда Дмитро, Благодійний фонд «Ангели добра України»
- Платонов Олексій, Миколаївська громадська організація «Агентство журналістських розслідувань»
- Погорелова Оксана, БФ «Країна понад усе»
- Попадюк Катерина, Закарпатська професійна асоціація жінок-освітян «Перспектива»
- Приходько Оксана, НУО «Європейська Медіа Платформа»
- Ржешніовецький Ігор, Жіночий інформаційно-консультативний центр (ЖІКЦ)
- Савицький Сергій, НУО «MultiKultiUA»
- Семілетко Тетяна, Центр демократії та верховенства права
- Cімонов Григорій, Чернігівська міська громадська організація Творчий мистецький центр «АРТСВІТ»
- Соловйов Вячеслав, Суспільна служба України
- Стародуб Микола, Профспілка працівників зв’язку України
- Стасів Остап, Відкритий Університет Майдану (ВУМ)
- Тобілко Анатолій, Вінницька обласна громадська організація «Громадська студія»
- Фасоля Валентина, Професійна ліга захисників тварин
- Шеремет Олена, ГО «Молодіжна Ініціатива Міст»
- Шуб Андрій, ГО «Львівське Ставропігійське Братство»
Організації-учасниці з правом дорадчого голосу:
- Барбелюк Андрій, ГО «Агромегаполіс»
- Новікова Ольга, Асоціація вчених – внутрішньо переміщених осіб
- Рубель Олег, Чорноморське відділення Української екологічної академії наук