Засідання УС ПГС (13 березня 2018 року)

14 Березня 2018

13 березня ц.р. члени Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна — ЄС провели друге у цьому році засідання.

Учасники обмінялися думками в якій мірі були виконані рішення січневого засідання УС ПГС. Домовилися прискорити підготовку робочими групами звітів про свою діяльність у 2017 році та операційних планів на поточний рік.

Це дозволить підготувати фінальний варіант публічного звіту Української сторони Платформи за минулий рік та сформувати чіткій план роботи на 2018 рік.

Обговорили підготовку до засідання Платформи громадянського суспільства Україна — ЄС в Брюсселі 12 квітня ц.р.

Координатори Робочих груп 4 та 5 повідомили про хід підготовки тематичних доповідей – «Реформа системи заробітної плати в Україні та питання трудової міграції» та «Зміни клімату в контексті зобов’язань України відповідно до Паризької угоди про зміну клімату» відповідно.

Члени УС ПГС також розпочали підготовку до проведення наступної Асамблеї, на якій має бути обраний новий склад 15-ки УС ПГС, та попередньо визначили 19 червня ц.р. датою її проведення.

Попередня Асамблея УС ПГС відбулася у березні 2017 року.

Регламент УС ПГС:

Асамблея – зібрання організацій громадянського суспільства, що займаються питаннями європейської інтеграції, яке проводиться кожні 15 місяців.

До компетенції Асамблеї відносяться наступні питання:

  • обрання шести членів УС ПГС, що є координаторами відповідних Робочих груп;
  • затвердження складу УС ПГС;
  • заслуховування звітів УС ПГС, координаторів Робочих груп про діяльність у звітному періоді;
  • надання рекомендацій щодо пріоритетів діяльності УС ПГС на наступний період.

Засідання УС ПГС відбулося за підтримки проекту «Громадська синергія», що фінансується Європейським Союзом, співфінансується та виконується Міжнародним фондом «Відродження».