Стратегічне планування діяльності Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС

25 Жовтня 2016

24-25 жовтня ц.р. члени Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС взяли участь у сесії стратегічного планування, започаткувавши роботу щодо вироблення стратегічного бачення діяльності УС ПГС на найближчі три роки.

Учасники сесії стратегічного планування працювали над формулюванням місії УС ПГС, визначенням її цінностей, а також обговорили цілі та найбільш ефективні форми участі громадянського суспільства в реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

За результатами дискусій визначені пріоритетні напрями діяльності УС ПГС – інституційний розвиток, аналіз політики через моніторинг та оцінку ефективності виконання Угоди, посилення комунікації та підвищення обізнаності громадськості в питаннях європейської інтеграції України, а також налагодження співпраці з інституціями ЄС та громадянським суспільством країн-членів ЄС.

У подальшому відбуватиметься конкретизація планів діяльності УС ПГС з метою активізації та підвищення ефективності її роботи.

Стратегічна сесія проведена в рамках проекту «Громадська синергія», що фінансується ЄС, виконується Міжнародним Фондом «Відродження» і спрямований на посилення ефективності участі громадськості в євроінтеграційних реформах через зміцнення двох громадських платформ, що діють в сфері європейської інтеграції України – Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства.