Результати засідання Робочої групи 4 УС ПГС

17 Січня 2017

17 січня 2017 року відбулось засідання Робочої групи 4 «Зайнятість, соціальна політика, рівні можливості та здоров’я» Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС.

28 членів робочої групи та 5 запрошених експертів обговорили Звіт про діяльність РГ-4 в 2016 році, заслухали відповідну інформацію Координатора та обговорили окремі заходи організацій-членів РГ-4 в 2016 році в питання моніторингу та сприяння імплементації Угоди про асоціацію. Найбільш детально розглянуто питання планування діяльності найбільшої за чисельністю робочої групи УС ПГС на 2017 рік, визначені пріоритетні напрямки діяльності та відповідальні за підготовку запланованих заходів осіб. Щодо проекту зразкового Регламенту робочої групи УС ПГС учасники засідання ухвалили рішення запропонувати позицію групи щодо регламенту відповідно до принципів ефективності, широкої участі членів РГ та демократичності ухвалюваних рішень.

Окремим питанням порядку денного став розгляд Тематичної доповіді РГ «Регулювання ринків праці в Україні та ЄС: спільні риси й відмінності. Адаптація трудового законодавства України до законодавства ЄС», яка була представлена на останній Третій зустрічі двосторонньої Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС 8 листопада 2016 року. Участь в розгляді взяли Сергій Кікіна – директор департаменту ринку праці та зайнятості Мінсоцполітики України та Тарас Дудковський – заступник начальника управління патронатної служби та міжнародного співробітництва Державної служби зайнятості, які виступили із інформацією щодо питань Тематичної доповіді робочої групи та відповіли на питання членів робочої групи.

Наступне засідання РГ-4 попередньо призначене на 23 березня 2017 року.


Засідання РГ 4 УС ПГС відбулось за підтримки проекту «Громадська синергія», що фінансується Європейським Союзом та виконується Міжнародним Фондом «Відродження».