У Львові відбувся міжнародний семінар-дискусія «Формування ефективних регіональних інноваційних екосистем»

20 Квітня 2018

20 квітня ГО «Агенція Європейських Інновацій» провела у Львові Міжнародний семінар-дискусію щодо формування ефективних регіональних інноваційних екосистем. Участь в заході взяли представники Міністерства освіти і науки, Львівської обласної адміністрації, Львівської міської ради, представники університетів, науково-дослідних інститутів, інноваційних структур, бізнесу, громадських організацій та незалежні експерти. Вони обговорили плани Львівської обласної адміністрації та Львівської міської ради у сфері підтримки інноваційної діяльності. Сьогодні окремі напрями їх дій потребують уточнення, а також ширшого залучення громадського й експертного середовища для обговорення проблемних питань. Під час розгляду планів Львівської облдержадміністрації щодо створення Львівського центру інновацій було зазначено, що цей процес має бути достатньо публічним та проводитись на конкурсних засадах.

Учасники заходу також отримали запрошення від представника Міністерства освіти і науки долучитись до процесів формування стратегії інноваційного розвитку України.

За результатами семінару учасники домовились об’єднати зусилля  представників влади, науки, бізнесу та громадських організацій для сталої і активної діяльності ключових організацій міста та області з метою формування реальних планів і проектів розширення інноваційної діяльності із залученням ресурсів з усіх рівнів.

Презентації учасників семінару:

Усі фотографії із заходу доступні за посиланням: https://bit.ly/2HmYlmF

 

Довідкова інформація: семінар-дискусія відбувся в рамках проекту «Посилення впливу громадськості на євроінтеграційні процеси у сфері науково-технічного та інноваційного розвитку України», який виконує ГО «Агенція Європейських Інновацій» під парасолькою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проекту «Громадська синергія».


ГО «Агенція Європейських Інновацій» входить до Робочої групи «Наука та технології, інформаційне суспільство, освіта, навчання та молодь, культура і спорт» Української сторони Платформи.